Kuchyně

Vyrobíme pro Vás Kuchyň dle Vašich požadavků. Moderní kuchyň, nebo kuchyň stylovou s vestavěnými spotřebiči. Kuchyně – je centrem domova, místem prvního ranního střetnutí rodiny, prostorem, kde doma často trávíte nejvíce času.
Kuchyňská linka je dominantním kusem nábytku každé kuchyně – je v zásadě nepřehlédnutelná a často i nenahraditelná. Je tím, co na první pohled upoutá každého návštěvníka, ale zároveň pro Vás vytváří prostor, ve kterém se VY musíte dobře cítit a ve kterém se Vám bude příjemně pracovat. Zákazník má možnost vytvořit si kuchyňskou linku dle své fantazie.

Korpusy:

Korpusy kuchyňských linek jsou nejdůležitější konstrukční částí kuchyně skládající se z sestavy dílců výráběných především z lamina a to výhradně o tl. 18mm. Tyto lamino desky jsou olepovány tvrzenou ABS hranou o tl.2mm

Materiály kuchyňských dvířek:

Lamino tloušťky 18mm ohraněného kolem dokola tvrzenou ABS hranou v síle 2mm. Barva hrany ABS může být odlišná od dekoru lamina a tím vytvořit zcela nový design. MDF folie + folie lesk Lisovaná folie na MDF 18 mm desce, která může mít různé podoby výfrezu a lze do nich vsadit skleněnou či jinou výplň.

Pracovní desky

Pracovní desky dodáváme v síle 28 mm , 38 mm. Nabízíme velké množství barevných druhů a imitací dřevin.