Dřevěné schody

Projděte si naši nabídku a získejte představu, jaký typ dřevěného schodiště bude pro vás ideální. Líbí se vám sedlová schodiště? Máte jej mít! Dáváte snad přednost zadlabanému schodišti? Žádný problém! Padla vaše volba na točité schodiště? Vyjdeme vám vstříc! Nebo chcete esteticky zvýraznit obklad stávajícího betonového schodiště pomocí dřeva? Jsme tady pro vás!

Můžete se spolehnout na bohaté zkušenosti firmy s tradicí již od roku 1989. Realizujeme stavbu schodů a dřevěných schodišť od návrhu až po konečnou montáž. Vše pro vaši spokojenost. Odbornost, spolehlivost, kvalita, profesionální jednání – to jsou výhody, o které se můžete opřít.

Vy jste zákazníci. Vy si vybíráte. Vy rozhodujete.
Jsme Stolařství Mích. Přestavíme váš dům na domov přesně podle vašich představ.


Perfektní dřevěné schodiště v každém směru

Že si s výběrem dřevěného schodiště nejste jistí? Nechcete si lámat hlavu se zaměřením? Zvolte firmu, která si ví rady v každé situaci. Zvolte Stolařství Mích!
Konzultace, důkladné zaměříme, návrh optimálního řešení – to vše ZDARMA! Ať už jste z Čech, Moravy či Slezska. Trefíme i na Slovensko a cizí nám není ani Evropa (Rakousko, Německo, Francie. Pomůžeme vám, ať jste kdekoli.